אזרחות רומנית

הוצאת אזרחות רומנית

גילוי המורשת הרומנית שלך הוא ללא ספק מסע מרגש, שטומן בחובו לא רק הזדמנות ייחודית לגלות מחדש את שורשיך ולהתחבר עם המורשת הרומנית, אלא גם פותח שער לעולם שלם של הזדמנויות שמציע האיחוד האירופי.

במהלך 20 השנים האחרונות, משרד עו"ד ונוטריון מאיה לנקר ירדני ממנף את מומחיותו בדיני הגירה ולאום, על מנת להדריך את צאצאי רומניה וישראל בדרך לקבלת האזרחות הרומנית הנחשקת.

מי זכאי להוציא אזרחות רומנית?

הבנת הקריטריונים הדרושים לשם קבלת אזרחות רומנית היא צעד חיוני וראשוני בתהליך הוצאת האזרחות. על פי חוק האזרחות הרומני (חוק מספר 21), הוצאת אזרחות רומנית כפופה להשתייכות לאחת מן הקבוצות הבאות –

  • מי שנותרו אזרחים רומניים.
  • מי שוויתרו על אזרחותם הרומנית או שהיא נשללה מהם.
  • צאצאים בוגרים להורים או לסבים שנולדו ברומניה ושאזרחותם הרומנית נשללה מהם.

חלוקה זו היא הבסיס להשגת אזרחות רומנית עבור מאות אלפי יוצאי רומניה וצאצאיהם הישראלים. לאחר קבלת האזרחות הרומנית, נפתחת האפשרות להוציא גם דרכון.

מדוע כדאי להוציא אזרחות רומנית?

דעו לכם כי אזרחות רומנית מציעה לבעליה שפע של הטבות, במיוחד בעידן שלאחר הצטרפות המדינה לאיחוד האירופי, אי שם בשנת 2007. בימינו אנו, בעלי האזרחות הרומנית זוכים בהזדמנות פז לחיות, לעבוד, ללמוד ולהשקיע בנדל"ן ברומניה, ואף ברחבי כל 27 המדינות אשר חברות כיום באיחוד האירופי, כך שאין ספק כי מדובר בנכס יקר ערך.

במובנים רבים, אם כן, על ידי אימוץ המורשת הרומנית שלך והוצאת אזרחות רומנית רשמית, אתה לא רק מכבד את אבותיך אלא גם מבטיח עתיד מזהיר יותר למשפחתך ולקרוביך, לטווח הארוך.

אילו מסמכים נדרשים לשם הוצאת אזרחות רומנית?

על מנת להוציא אזרחות רומנית, יש להצטייד במספר מסמכים, אשר מעידים על זכאותכם לאזרחות. בין היתר, ניתן למנות את המסמכים הבאים –

  • תעודת לידה רומנית עבור ילידי רומניה / תעודת לידה עבור ילידי ישראל
  • תעודת נישואין מקורית
  • תעודה אשר מעידה על אזרחות ישראלית
  • תעודה אשר מעידה על שינוי שם
  • תמצית רישום ממשרד הפנים לרבות פרטי בן הזוג והילדים
  • תעודת יושר מישראל

מדוע מומלץ להיעזר בעורך דין מומחה?

הדרכון הרומני הוא מפתח לניידות ולנוחות שאין שני להם עבור יוצאי רומניה וצאצאי רומניה בישראל. אף על פי כן, יש לקחת בחשבון כי מדובר בתהליך רווי אתגרים ומורכבויות, שדורש דקדקנות מרבית וכן סבלנות רבה. לאור זאת, על מנת להבטיח כי תהליך הוצאת האזרחות הרומנית מתנהל כיאות, על פי מכלול הנהלים, התקנות והדרישות המשפטיות והבירוקרטיות, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין בעל מומחיות בתחום, שילווה אותך מראשית התהליך ועד לרגע המרגש של קבלת האזרחות.

מעוניינים להוציא אזרחות רומנית? פנו למשרד עו"ד ונוטריון מאיה לנקר ירדני

משרד עו"ד ונוטריון מאיה לנקר ירדני מתגאה בכ- 20 שנים של טיפול מסור בישראלים יוצאי רומניה ובצאצאיהם, ובמקצועיות מרבית הוא מסייע להם לא רק להתחבר למורשתם העתיקה אלא גם לקבל את האזרחות והדרכון הרומניים שהם כה מייחלים להם.

החל משלב הכנת המסמכים הדרושים לצורך הגשת הבקשה ובניית תיק האזרחות וכלה במעמד המרגש של קבלת האזרחות, משרד עו"ד ונוטריון מאיה לנקר ירדני מלווה כל לקוח ולקוח במסירות, באנושיות, בשקיפות מלאה ובמקצועיות נטולת כל פשרות, תוך הבטחה כי ה

0/5 (0 Reviews)
כתבה מעיתון "ממון"

טופס יצירת קשר